O Wilczym Apetycie

Cześć!

Nazywam się Ola. Moją największą pasją jest gotowanie. Zachęcona przez męża i przyjaciół stworzyłam Wilczy Apetyt, żeby móc podzielić się tą pasją z całym światem. W ten sposób odkryłam fotografię i wpadłam jak śliwka w kompot.

banerek1

Wilczy Apetyt to moje miejsce w sieci, gdzie każdy gość jest mile widziany. Chcę, żeby każdy znalazł tu coś dla siebie. Przepisy staram się przedstawić w jak najprostszy i zrozumiały dla wszystkich sposób. Wadą wielu przepisów publikowanych w internecie i książkach kucharskich jest ich zwięzłość i brak dodatkowych informacji. Chciałabym, żeby Wilczy Apetyt był inny. Udowadniam, że gotowanie jest fajne i absolutnie każdy jest w stanie przyrządzić coś smacznego. Zrozumiałość przepisów testuje mój mąż 🙂

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować – zapraszam! ola@wilczyapetyt.com.pl Odpowiem na każdego maila. Chętnie pomogę w miarę możliwości rozwiązać każdy kulinarny problem.

 banerek2

 WSPÓŁPRACA

Chciałbyś zareklamować się na Wilczym Apetycie? Napisz do mnie! Jestem otwarta na wszelkie formy współpracy. Na pewno razem stworzymy świetną kampanię dla Twojej firmy.

Na Wilczym Apetycie możliwa jest też tradycyjna reklama w formie baneru.

Mogę wystawić fakturę VAT.

Skontaktuj się ze mną mailowo ola@wilczyapetyt.com.pl lub na Facebooku  (również poprzez mój profil prywatny).

Polub Wilczy Apetyt!

Jeśli podoba Ci się na moim blogu, polub również mój profil 🙂